Omron NE U
Ultrazvukový inhalátor
Co je terapie Omron NE U?
Omron NE U

Neharmonický ultrazvukový inhalátor Omron NE U je určený k terapii nejrůznějších respiračních onemocnění horních i dolních dýchacích cest. Je skvělou prevencí před chronickými i sezónními respiračními nemocemi a pomáhá s problémy s dutinami.

Terapii inhalátorem Omron NE U můžeme doporučit každému, koho opakovaně trápí rýmy, respirační onemocnění a sezónní projevy alergií. Vhodný je také pro rychlejší rekonvalescenci po prodělaném virovém onemocnění. Omron NE U se také osvědčuje jako vhodná prevence před nástupem chřipkových a jiných infekčních onemocnění.S čím vám tato terapie může pomoci?
  • prevence před chronickými i sezóními respiračními nemocemi
  • řeší problémy s onemocněním horních i dolních cest dýchacích
  • napomáhá k rychlejší rehabilitaci po prodělaném onemocnění
  • čistí dýchací cesty a snižuje riziko bakteriální nebo virové infekce
  • zvlhčuje sliznice pro jejich lepší funkci a regeneraci
Délka terapie
12 minut
Cena terapie
150 Kč
Příspěvky zdravotních pojišťoven

Zjistěte, zda vaše pojišťovna nabízí příspěvek na masáže a zdravotní terapie – příspěvky pojišťoven pro rok 2024Jak inhalační terapie funguje?

Přístroj pracuje tak, že terapeutické médium, u nás v centru Naděje je to např. Vincentka, je vháněno proudem vzduchu do úst, případně nosu klienta. Proud je vytvářen ultrazvukovým oscilátorem přes vodu.

Tímto způsobem se pročišťují a zvlhčují sliznice. Celá terapie trvá 12 minut a není třeba se při ní obávat jakýchkoliv nepříjemných pocitů.Co o terapii říká Mgr. Jarmila Podhorná?


Pro koho není terapie vhodná?

Terapie Omron Neu není vhodná pro pacienty s anamnézou:

  • Slabší infarkt nebo mrtvice méně než 8 měsíců před začátkem terapie
  • Akutní zánět pohrudnice


Kontakty
Brodek u Konice 362, okres Prostějov
Co o nás říkají naši klienti