Ceragem i-Foot
Nízkofrekvenční terapie
Co je terapie Ceragem i-Foot?
Ceragem i-Foot

Chodidla hrají důležitou roli v krevním oběhu, pomáhají totiž rozvádět krev přes tělo zpět k srdci. Nízkofrekvenční terapie pomocí přístroje Ceragem i-Foot je účinnou a osvědčenou metodou ke zlepšení toku krve a lymfy ve spodní polovině těla, navíc pomáhá s bolestmi v této oblasti a pocity těžkých nohou. Nedílnou součástí této terapie je také tepelná stimulace, která vede ke zlepšení krevního oběhu a také k uvolnění svalů v nohách. Díky patentovanému použití obou technologií (tepelné a nízkofrekvenční) je tato terapie jedinečným zážitkem, navíc pomocí různých programů, je možné cílit na konkrétní problémy daného člověka.S čím vám tato terapie může pomoci?
  • podporuje funkci metabolismu a vylučování odpadních látek
  • během terapie dochází také k uvolnění svalů, proto je přístroj vhodným doplňkem i pro sportovce
  • se zlepšením toku krve a lymfy
  • zlepšit stav nohou při neuropatiích a angiopatiích
Délka terapie
30 minut
Cena terapie
150 Kč
Příspěvky zdravotních pojišťoven

Zjistěte, zda vaše pojišťovna nabízí příspěvek na masáže a zdravotní terapie – příspěvky pojišťoven pro rok 2024Co o terapii říká Mgr. Jarmila Podhorná?


Komu terapii nedoporučujeme?

Tato terapie je bezpečná, vhodná i pro děti od 3 let. Nedoporučujeme ji však lidem procházejícím onkologickou léčbou nebo s implantovaným kardiostimulátorem, těhotným ženám a lidem s výrazně poškozenou kůží na chodidlech.


Kontakty
Brodek u Konice 362, okres Prostějov
Co o nás říkají naši klienti