ERI
Bioinformační medicína
Co je ERI diagnostika?
ERI bioinformační medicína

ERI zvládne podrobnou diagnostiku organismu během jediné minuty. Jde o technologii z oblasti bioinformační medicíny, která umožňuje detailní zjištění všech informací o stavu organismu a jeho následné harmonizování do optimálního stavu.

Díky přesnosti systému lze nalézt nejen současné obtíže, ale také problémy začínající. Umí odhalit přítomnost virů, bakterií nebo parazitů a umožňuje najít cestu k jejich likvidaci. Je to moderní, rychlý a efektivní analytický systém screeningu a prevence pro širokou škálu zdravotních potíží. 1 minutu trvá diagnostika, 30 minut řešení problému přes elektrodu.S čím vám může ERI pomoci?
  • zjišťuje informace o stavu vašeho organismu
  • nalézá současné i začínající obtíže
  • umí nalézt virové, bakteriální nebo parazitární přetížení
  • dokáže navrhnout vhodné alopatické léky či homeopatika
Délka
individuální
Cena
700 Kč
Příspěvky zdravotních pojišťoven

Zjistěte, zda vaše pojišťovna nabízí příspěvek na masáže a zdravotní terapie – příspěvky pojišťoven pro rok 2024Jak diagnostika ERI funguje?

Eri systém pracuje s více než milionem markerů obsáhlou databází, kdy pomocí velmi citlivé sondy a sofistikovaného softwaru provede během méně než minuty 9 měření s 10 000 dotazy na každé měření. Bioinformační data jsou sestavena do strukturovaného reportu s doporučeními.

Systém také dokáže navrhnout vhodné alopatické léky či homeopatika, včetně potence a rovnou je jednorázově aplikovat přes elektrodu. Vlastní skenování trvá asi minutu a terapie samotná půl hodiny. ERI působí velice šetrně, aby nedošlo k přetížení organismu.Co o diagnostice říká Mgr. Jarmila Podhorná?


Kontakty
Brodek u Konice 362, okres Prostějov
Co o nás říkají naši klienti