Nabízené terapie a diagnostika
Nové nadčasové technologie v Brodku u Konice
Led Bed

Položte se na lůžko a nechte na sebe působit blahodárné infračervené světlo. Fototerapie LED Bed je určena ke zdravotní terapii, relaxaci a posílení a obnově krevních kapilár. Má skvělé výsledky při kožních problémech. Podporuje hojení a zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Více o LED Bed »


Denas terapie

Trápí vás bolesti páteře a zad? Potřebujete zlepšit kvalitu spánku? Nebo máte po lékařském zákroku? Vyzkoušejte účinky terapie Denas, která funguje na principu elektrostimulace. Přístroj pracuje se slabým proudem a umí se dokonale přizpůsobit nervovému systému konkrétního jedince.

Více o Denas »


Ballancer

Tvarování postavy, prevence celulitidy, eliminace otoků, regenerace po sportovní aktivitě, řešení poúrazových stavů. To je jen výčet z potíží, se kterými vám pomůže lymfodrenážní systém Ballancer. Užijte si cykly lymfatické masáže a pozorujte pozitivní výsledky, které vám přinese.

Více o Ballancer »


Ceragem

Kdy je vhodné zvolit termomasáž přístrojem Ceragem? Především tehdy, když chcete ulevit od bolesti zad a kloubů. Terapie také zmírňuje projevy artrózy, revmatu, uvolňuje nervové bloky a pomáhá k lepšímu spánku. Dopřejte si svých 20 minut relaxace, která je v dnešním světě tolik potřebná.

Více o Ceragem »


Rolletic

Celosvětově oblíbenou masážní terapii Rolletic oceníte, pokud vás trápí problémy s celulitidou nebo byste rádi našli pomocníka na formování postavy. Rolletic nastartuje lymfu, zpevní problematické partie a dokáže znatelně zmírnit pomerančovou kůži, která je strašákem nejedné ženy.

Více o Rolletic »


Bemer

Terapie Bemer je zaměřena primárně na cévy. Nízkofrekvenčních pulzní elektromagnetické signály, které přístroj vysílá, přispívají k prokrvení tkání. Očekávejte dokonalejší krevní cirkulaci a také posílení imunitního systému. Bemer využívají mnohá lékařská i rehabilitační zařízení.

Více o Bemer »


Bioptron

Přístroj Bioptron kombinuje vlastnosti viditelného a infračerveného světla. Ta pronikají hluboko do tkání, stimulují růst buněk a urychlují proces hojení. Bioptron mimo jiné podporuje produkci serotoninu a zklidňuje nervový systém. 30 minut terapie tak dá odpočinout vašemu tělu i mysli.

Více o Bioptron »


SALVIA – základní diagnostika

Salvia je diagnostický elektroakupunkturní přístroj, který nám v Naději pomáhá se stanovením vhodné léčebné terapie pro váš organismus. Změří jeho toxické zatížení, patogenní mikrobiální zátěže, kvalitu funkcí jednotlivých orgánů, alergenů a zjišťuje vhodnost bylinných tinktur.

Více o Salvia »


Systém ERI – podrobná diagnostika během jedné minuty

Systém ERI je nadčasová technologie z oblasti bioinformační medicíny, které díky velmi citlivým sondám neunikne žádný zdravotní neduh. Umožňuje nám zjistit základní i pokročilé informace o stavu vašeho organismu a pomáhá nám určit to nejlepší řešení pro jeho následnou harmonizaci.

Více o ERI »


Omron NE U

Omron je profesionální ultrazvukový inhalátor, který má pozitivní účinky na horní i dolní dýchací cesty. Pomáhá při problémech s dutinami, čistí a zvlhčuje sliznice. Funguje také jako prevence před sezónními respiračními nemocemi. Vyzkoušejte Omron NE U a opět se zhluboka nadechněte.

Více o Omron Ne U »


Ceragem i-Foot

Ceragem i-Foot je účinnou a osvědčenou metodou ke zlepšení toku krve a lymfy ve spodní polovině těla, navíc pomáhá s bolestmi v této oblasti a pocity těžkých nohou.

Více o Ceragem i-Foot »


Molekulární vodík

Vodík se podílí na udržení přirozené rovnováhy organismu, je důležitým antioxidantem, a proto je také využíván v medicíně proti stárnutí. Vyznačuje se silně protizánětlivými účinky a podporuje duševní a fyzické síly člověka.

Více o molekulárním vodíku »


Vířivá koupel s ozónem

Vířivka s ozónem je moderní zařízení, které kombinuje léčebné účinky teplé vody, ozónu a masážních trysek pro celkovou regeneraci a zlepšení zdraví lidského organismu.

Více o vířivé koupeli »


Kontakty
Brodek u Konice 362, okres Prostějov
Co o nás říkají naši klienti