O našem centru
Jak a proč našem centrum vzniklo
Jak a proč centrum vzniklo?

Relaxační a zdravotní centrum Naděje uzavírá kruh péče o tělo a mysl s pomocí bylinek a moderních terapií. Ve svém působišti, Brodku u Konice, jej společně se svojí rodinou otevřela paní Mgr. Jarmila Podhorná.

Jméno Naděje nese po stejnojmenných bylinných tinkturách, které Mgr. Podhorné už několik let zajišťují uznání veřejnosti. Největší odměnou jsou jí však spokojení zákazníci, kterým svými znalostmi z oblasti bylin a alternativní medicíny pomáhá k lepšímu životu.

Služby v oblasti fytoterapie nyní rozšiřuje o další možnosti péče, a to prostřednictvím diagnostických, terapeutických a regeneračních přístrojů. Centrum Naděje tak spojuje přírodní přípravky, neinvazivní terapie a bioinformační medicínu.


Mgr. Jarmila Podhorná
O Mgr. Jarmile Podhorné

Paní Mgr. Jarmila Podhorná vždy milovala přírodu a vnímala její bohatství. A tak, zatímco se jiní od svého vysněného povolání postupně odklonili, pro paní Podhornou se stalo životní cestou.

Studovala a získávala informace v oblasti lidského organismu a alternativní medicíny. Osudovým se jí stal Herbář léčivých rostlin pana Janči a Zentricha. Informace o novém léčebném směru – gemmoterapii – a účincích výtažků z pupenů rostlin na lidský organismus ji okouzlily natolik, že se rozhodla založit vlastní firmu s poklady z přírody.

Přáním Mgr. J. Podhorné vždy bylo a je pomáhat lidem s problémy, a to bez rozdílu. Přípravky Naděje jsou odjakživa cenově dostupné, bez nežádoucích účinků a působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace. To, že objektivně zlepšují stav při různých zdravotních problémech, dokládají slova nespočtu spokojených zákazníků.

Přesvědčte se na vlastní kůži.
Slova Mgr. Jarmily Podhorné


Kontakty
Brodek u Konice 362, okres Prostějov
Co o nás říkají naši klienti